VINETA SAULĪTE
Koučs un pirtniece

Plāns ir plašāks, kā es domāju
PAR MANI
Esmu koučs un līdzgaitnieks, palīdzu spēcīgām personībām nonākt pie viņu rezultātiem apzināti. Individuālas sesijas, transformējošas prakses klātienē un līdzgaitniecība ir veids, kā es iedrošinu cilvēkus pa īstam iepazīt sevi un maksimāli izpaust savus resursus.

Sadarbībā:
● Esmu vienkārša un tieša.
● Atbalstu un provocēju, ja tas nes labumu un vērtību.
● Pieņemu atšķirīgo, atzīstu un respektēju unikālo.
● Mans iekšējais miers rosina klientus uzticēties pašiem sev arvien vairāk un vairāk. Klusuma pauzes un abpusēja refleksija palīdz ieraudzīt gan detaļas gan kopsakarības un lielo bildi.
 • Es cienu sevi, savas vērtības un savu dzīvi, un tas man palīdz cienīt otru cilvēku, viņa vērtības un viņa dzīvi.
Uzņemties risku un tapt par sevi. Tas nebija mans nolūks, tā bija un ir mana pieredze.

Es pazaudēju nozīmīgumu un atradu no jauna savas zaudētās daļas, izceļot gaismā personības stiprākās puses – savu būtību. Tam man bija vajadzīgs laiks, drosme, uzticēšanās un mīlestība pret sevi.
Profesionāli man ļoti svarīgi ir augsti ētikas un profesionalitātes standarti, cilvēciski - vienkāršas un patiesas attiecības.


Vairāk kā 50 gadu dzīves pieredze ar lielu bagāžu profesionālām zināšanām un cilvēciskām prasmēm ne tikai dod iespējas, bet arī pieprasa. Pieprasa dalīties, dot, sniegt atbalstu, padomu un palīdzēt.
Tikai nesen apjautu, ka algotā darbā esmu strādājusi tikai vadītāja pozīcijā sākot no pirmspēdējā augstskolas kursa pirms 30 gadiem. Pēdējos 7 gadus esmu pašnodarbinātā statusā un strādāju kā koučs (International Coaching Federation sertifikācija), 5 gadus kā kouču mentors un mentors. Pirts rituālu radīšana ir mana kaislība jau desmito gadu.
„Man patīk atklāt cilvēkos personību un iespējas. No sirds, viegli un brīvi"- šī ir mana misija un manas darbības filozofija.
“Cietie” fakti:
vairāk kā 20 gadu vadītāja pieredze
8 gadi profesionālā koučingā; ICF (International Coaching Federation) PCC (Professional Certified Coach) sertifikāts
ap 1300 koučinga stundas
kouču mentors; vairāk kā 600 mentorstundas
jauniešu izaugsmes programmas "Jādara" līdzautors un treneris; ap 5000 dalībnieku
pirts ceremoniju darītāja
Uz koučingu un pirts ceremoniju aicinu
 • spēcīgas personības, kuras ir gatavas piedzīvot transformāciju, lai izietu jaunā līmenī un paplašinātu savas dzīves, labklājības, profesionalitātes mērogu
 • sievietes, kuras vēlas stiprināt pārliecību par sevi, sasniedzot sev iedvesmojošus rezultātus
 • augstākā un vidējā līmeņa vadītājus un uzņēmējus, kuriem ir jautājumi, kā izprast sevi un iziet jaunā apzināšanās un dzīves kvalitātes līmenī
 • jauniešus ar redzamu un jūtamu talantu, kuri alkst sasniegt ambiciozus mērķus
KOUČINGS - sesijās notiek vislabākais no tā, ko cilvēks izvēlas.

Apzināta pašizpratne ir galvenais instruments savu resursu atklāšanai. Ja šis skan nopietni un sarežģīti, tad varu teikt, ka īstenot vēlamo var daudz vieglāk un vienkāršāk, nekā varētu likties.

KAM VARĒTU BŪT INTERESANTI un VĒRTĪGI?

Nobriedušiem VADĪTĀJIEM un VADĪTĀJĀM, kuri:

· vēlas attīstīti un iedzīvināt apzinātu un autentisku līderību un klātesamības mākslu;

· izveidos savu līderības meistarības stratēģiju;

· personisko profesionālo efektivitāti saredz sevis transformācijā

VADĪTĀJIEM un VADĪTĀJĀM, kuri:

· apņēmušies stiprināt pārliecību par sevi un realizēt maksimāli savu potenciālu;

· gatavi īstenot savu individuālo attīstības un rīcības plānu;

· drosmīgi pašreflektēt un sniegt sev atgriezenisko saiti

CILVĒKIEM, kuru dzīves uztveres paredz, ka viņiem ir visi vajadzīgie resursi, pašam pieņemot sev vislabākos lēmumus un nosakot veidu, kā tos īstenot, lai:

· realizētos profesionāli vislabākajā sevis versijā;

· būtu plūsmā un struktūrā vienlaikus;

· apzinātos sevi savas dzīves radītāja lomā.

Īpaša mana „klientu niša" ir vīrieši un sievietes, kuri dzīvē ir sasnieguši vai tuvojas savas karjeras, biznesa un profesionalitātes virsotnei. Kuri jautā: „Un ko un kā tālāk?"

Mani pašu aizrauj partnerība ar klientiem, kuri ir nobrieduši cilvēki un ir gatavi karjeras transformācijai, savas patiesās būtības atklāšanai un maksimālai sava potenciāla manifestācijai.

Tāpat mani iedvesmo koučings jauniešiem, kad viņiem ir vajadzīgs atbalsts savas pārliecības, vērtību un ticības sev nostiprināšanā.
Tikai izlasot informāciju par mani un pakalpojumiem, diez vai būs skaidrs, vai koučings ir īstā pieeja tieši tev un tavai tēmai, un vai es būšu tavs īstais koučs? Tādēļ noderēs bezmaksas iepazīšanās saruna
Atsauksmes
 • Meklējot kouču aktualizētai dzīves situācijai, vairāki avoti norādīja tieši uz Vinetu. Un, jau pēc pirmās koučinga sesijas, sapratu kāpēc…
  Tu vienmēr tiec sagaidīts kā sens draugs vai paziņa un sajūties absolūti drošā vidē.
  Atnākot ar, tavuprāt, svarīgāko tā brīža jautājumu, Tu diezgan ātri saproti, ka Tavs jautājums ir ļoti virspusējs vai pat mazsvarīgs, un, pašam nemanot, esi novirzīts uz daudz dziļāku un būtiskāku jautājumu risināšanu.
  Bet, manuprāt, pats galvenais - neskatoties uz to, ka Vineta prot ļoti profesionāli un nepiespiesti aizvest Tevi līdz Tev nepieciešamajām (nevis vēlamajām) atbildēm, ir tā iegūtā sajūta, ka viņai no sirds Tava situācija rūp un ka viņa ies arī soli tālāk, lai Tev palīdzētu.
  A.E.
  advokāts:
 • Jau vairāk kā sešus gadus Vineta ir mans koučs, dzīves mentors un superīgs draugs. Katra tikšanās, saruna, koučsesija sniedz milzum daudz atklāsmju un pārdomu, kas pāraug ceļā uz jaunām virsotnēm. Lūk, cik precīzi Vinetas vārds raksturo viņu kā personību:

  Viedums – pasaules teorijās un reālajā dzīves praksē
  Ieinteresētība – sarunā un cilvēkā ne tikai uz 100%, bet uz visiem 110%
  Neatlaidība – padarīt Latviju labāku – atbalstot gan jaunieti skolas solā, gan uzņēmumu vadītājus un viņu komandas
  Elastība - domāšanā un dzīves uztverē
  Ticība – cilvēkam, reizēm pat lielāka nekā tā ir pašam cilvēkam
  Aizrautība – ceļā uz sasniegumiem, atminoties baudīt dzīvi kā mazam bērnam ar basām kājām zaļā zālē
  D.Z.
  vadītājs valsts pārvaldē:
 • Ar Vinetu kā savu kouču esmu strādājis divas reizes. Pirmajā iespējams vēl pats nezināju, ko tieši varu sagaidīt no kouča, taču arī tur Vineta lieliski palīdzēja, iepazīstinot ar to, kā notiek koučinga sesijas. Otrajā sadarbības reizē jau nācu ar skaidru pieprasījumu un varu teikt, ka šis sesiju cikls bija ļoti noderīgs.
  Esmu jau iepriekš ieteicis citiem strādāt ar Vinetu kā savu personīgo kouču un noteikti varu to ieteikt arī tagad! Sesijas ar kouču var palīdzet tev efektīvāk virzīties pretī savam mērķim.
  K.K.
  uzņēmējs
 • Iet pie Vinetas uz koučinga sesiju ir kā doties ceļojumā. Galamērķis it kā zināms, bet pa kuru ceļu aizdosies, ko ieraudzīsi, ko atklāsi uzzini tikai esot ceļā.
  A.D.
  vadītājs ražošanas uzņēmumā
KOUČU MENTORINGS - ir vairāk kā „ko un kā darīt?"; tas ir par to, kā tapt spēcīgam koučam, īstenojot savu patieso būtību.

Profesionāli man ļoti svarīgi ir augsti ētikas un profesionalitātes standarti. Mana darbība Rīgas Koučinga skolā un ICF (International Coaching Federation), nemitīga personīgā un profesionālo prasmju un kompetenču attīstība sniedz iespēju būt par ieguldījumu jauno profesionāļu attīstībā.

Kouču mentorings būs noderīgs koučiem ar ICF (International Coaching Federation) vai AC (Association for Coaching) akreditētas skolas sertifikātu, kuri vēlaties spodrināt savas profesionālās kompetences un/vai sagatavoties starptautiskai sertifikācijai.

KAM VARĒTU BŪT INTERESANTI un VĒRTĪGI?

KOUČIEM , kuri mācās vai gatavojas skolas/starptautiskai sertifikācijai, un kuriem:

· ir svarīgi augsti profesionālie standarti un to izpausme profesionālajā darbā;

· dabisks un autentisks koučings stāv pāri vispārpieņemtām normām;

· personības izaugsme iet roku rokā ar profesionālo izaugsmi.
Sadarbību parasti uzsāku pēc bezmaksas iepazīšanās sarunas, kurā pārrunājam mērķi un katrai no pusēm svarīgas sadarbības nianses
Atsauksmes
 • Lieliska mentoringa pieredze. Mani ļoti uzrunāja, ka man bija iespēja ļoti konkrēti redzēt, kuras kompetences es kā koučs izpaužu, kuras nē, kuras daļēji un kādā mērā. Tas viss pateicoties uzskatāmajam materiālam, kuru saņēmu no Tevis. Gan mentoringa laikā, gan ārpus tā, Tu ar saviem jautājumiem liki domāt un nonākt līdz atbildēm pašai. Tas bija ļoti iedvesmojoši. Arī ļoti interesanti! Un Tu vienmēr esi no sirds gatava iesaistīties, lai atbalstītu, tas ir tas, kā es sajūtu Tevi. No sirds paldies Tev par autentiskumu, sirdsgudrību un viedo klātbūtni.
  K.P.
  koučs
 • Ja jūs pie Vinetas iesiet kā pie mentora, tad jūs nonāksiet it kā mājās, kur Jūs ciena, māca un, kad vajadzēs šķirties, uznāks skumjas, jo jādodas ar jaunām zināšanām lielajā dzīvē. Noteikti Vineta prot iemācīt, skaidrot un iedos visu savu "bagāžu", kas viņai ir gan. Laiks sesijās ar viņu skrien kā viens mirklis. Viņas balsī ir maigums, sirdī miers, acīs spīdums un daudz gudru domu galvā. Viņa padomu iedos tā, it kā tu pats to izdomāji, uzslavēs par panākumiem un klusuma pauzes tiks pateikts viss pārējais. Aiz šīs mazās, trauslās sievietes ir gadsimtu gudrība, gadiem uzkrātās zināšanas un vērtīga pieredze.
  A.R.
  koučs:
DZĪVES MENTORINGS

Uzdrošinos piedāvāt savu pieredzi, zināšanas, prasmes, instrumentus un prakses, kas man ir palīdzējis kļūt par sevi.

Ja vajag padomu, ir jāatrod labs konsultants; ja vajag līdzgaitnieku kādu noteiktu dzīves posmu, kurš būs ne tikai koučs, tad tas ir mentors.

Vairāku cilvēku atsauksmes un rekomendācijas, ka man šī līdzgaitnieka būšana un darīšana padodas, bija impulss, lai es par to pastāstītu visiem interesentiem

KAM VARĒTU BŪT INTERESANTI un VĒRTĪGI?

Cilvēkiem, kuri izvēlas dzīvot apzinātu dzīvi.
Es ļoti labi apzinos, ka, lai būtu klātesošs kāda cilvēka dzīvē kā līdzgaitnieks, ir jābūt lielai uzticēšanās sajūtai, vieglai un sirsnīgai mijiedarbībai. Tādēļ nepretendēju būt par dzīves mentoru ikvienam interesentam viņa dzīves transformācijas ceļā, tomēr, ja kāds lasot šo, jūt – jā, varētu būt, tad dod ziņu, un satiksimies un iepazīsimies
Atsauksmes
 • Vineta manā dzīvē ienāca visīstākajā monentā, un es toreiz pat nenojautu, ka šis cilvēks dos manai dzīvei JĒGU, pārvedīs mani pāri prāta ilūzijām un ievedīs pavisām jaunā apzinātīibas pasaulē. Tomēr gribētu izcelt, kāpēc es saucu Vinetu par savu dzīves Skolotāju, tieši tā ar lielo S burtu. Skolotāja un mentora loma visspilgtāk izpaudās tieši manos dzīves zemākajos punktos, kur Vineta uzņēmās lomu ne tikai mani uzklausīt, bet sniegt visnepieciešamākās norādes. Tie bija gan padomi, gan spēcīgi jautājumi, kuri uzveda mani uz pareizo atbilžu takas, līdz ar to es pati uzņēmos atbildību par savu situāciju un veiksmīgi to atrisināju. Vineta man bija un ir klāt visās četrās dzīves sfērās: mentālajā aspektā Vineta man ir norādījusi uz manu domu tīrību, un ļāva man apzināties to, ko domāju, caur savu personīgās pieredzes prizmu palīdzēja man iemantot "mindset" jeb prāta stāvokli, kas ir "izaugsmes" stāvoklis. Ieteikusi pašizaugsmes grāmatas, kas tieši konkrētajā dzīves periodā bija visnepieciešamākās. Fiziskajā aspektā Vineta man ir parādijusi veselības rīkus: kā ikdienā attiekties pret savu ķermeni, ko veselībai dod pirts rituāls un iešana aukstā dušā, kādēļ ir nepieciešams agrāk iet gulēt un laicīgāk celties, par ēšanas kultūru un daudziem citiem jautājumiem. Savukārt, emocionālajā plānā Vineta man ir bijusi ne tikai mentore, bet arī psihoterapeits, labākais draugs, kurš uzklausa un uztver visas manas emocijas, pēc tam tās veiksmīgi reflektē un tādā veidā es ieguvu iekšējo mieru. Garīgi es teiktu, ka Vineta ir dabas guru, nav jābrauc uz Indiju, lai sastaptos ar guru; ja guru nozīmē ceļš, tad Vineta man ir blakus manā ceļā uz apskaidrību, dvēseles mieru un sevis mīlestību
  M.R.
PIRTS RITUĀLS

Pirts rituāls ir apziņu paplašinoša prakse. Citviet pasaulē to sauc par svēto svīšanu. Ķermeniski patīkams, prātu atslābinošs un emociju nomierinošs process.

Dabas pirmelementi – zeme, ūdens, gaiss un uguns kopā ar augiem un kontrastu „auksts – karsts" piedzīvošanu ļaus gūt dziļi transformatīvu pieredzi.

Mani uzrunā apzīmējums „pirts vecene" – tā ir redzīga un vieda sieva, kura zina. Un man ir aizdoma, ka es arī jau daudz zinu.

KAM VARĒTU BŪT INTERESANTI un VĒRTĪGI?

Tiem, kuri jūt – jā, vajag!
Latvijā ir daudz prasmīgu pirtnieku, un, ja tev ir jau savējais vislabākais, tad paliec pie tā. Ja nav, tad meklē un atrodi savu pirtnieku vai pirts veceni. Vai es tā esmu? Nezinām – ne es, ne tu. Kā saprast un sajust? Atbraukt uz pirtiņu
Atsauksmes
 • Я называю Винету «mana pirts mamma". Наверное, первые несколько раз я относилась к посещение бани с Винетой как к приятной SPA процедуре. И в какой то момент баня стала мистерией. Неважно с какой целью приехал в баню, да, честно говоря, я уже не загадаю цель, просто отдаюсь потому через который меня бережно, внимательно ведёт Винета. Этот ритуал очень личный, очень сильный. Просто напишу несколько воспоминаний: лежу в пруду на руках у Винеты. Тишина. Голубое небо. Сижу отдыхая на ступеньках бани, цапля кружит над прудом. Лежу на земле после парилки, голая, трава нежная, а от земли, не смотря на вечер, сентябрь, идёт жар, тепло, и я чувствую эту жизнь, силу. На следующее утро подхожу к зеркалу, и я вижу, что я светлая.

  Баня с Винетой эта терапия, очищение каждой клетки, это психотерапия, это полное расслабление, когда заходишь с чашкой чая, залазишь на лавку, тебя отпускает и начинается что то волшебное. И ты не знаешь, что будет в этот раз/ либо тебя зацепит новый запах трав, либо ты увидишь небо таким, каким до того не видел, а может купание голышом в пруду, такое неповторимое осязание воды клеточкой тела. Выхожу из пруда и думаю: Какая я красивая, наверное так чувствовала Маргарита после мази от Волонде
  Е.Д.
PACKAGES
Individuālas koučinga sesijas
€280
 • minimālais skaits ir 4 sesijas
 • vēlams klātienē
Individuāla dienas sesija
€150
 • 3-5 stundas
 • dabā
Individuāla mēneša prakse
€390
 • viena koučinga sesija klātienē
 • viena dienas sesija dabā
 •  pirts ceremonija
Pirts ceremonija
€170
 • 3 stundas
Iz dzīves
vīrietis, ~ 35 gadi, labi apmaksāts darba ņēmējs, doktorants
vīrietis, ~ 45 gadi, uzņēmējs
sieviete, 42 gadi, algota darbiniece valsts struktūrā
Контакты
Phone: +1 123 456 78 90
E-mail: hello@company.com
Следите за мною в соцсетях и в моем
канале Телеграм
Made on
Tilda